Objednajte si oblek šitý podľa vašich predstáv spôsobom MTM (Made To Measure). Získate výborný výsledok rýchlo (bez skúšky) a za skvelú cenu. Vyberte si z viac ako 100 rôznych druhov kvalitných látok a skombinujte ich s približne 100 druhmi podšívok. Personalizáciu obleku Vám pomôžeme dotvoriť voľbou vhodného strihu, fazóny a množstva ďalších detailov, kam patria napr. gombíky, kontrastné obšitia rukávovej dierky a dierky na klope alebo štepovanie. Takto si o cca. 3 týždne vyzdvihnete svoj vlastný originál.

Made To Measure LIGHT je najjednoduchší a cenovo najprístupnejší spôsob. Od štandardného strihu, ktorý si môžete u nás vyskúšať, sa môže odlišovať v 5 základných mierach dôležitých pre dobre padnúci oblek. Vhodný je najmä pre mužov s približne konfekčným typom postavy. Takýto oblek môžete mať vo svojom šatníku už za cenu hotovej konfekcie.

Made To Measure FULL umožňuje plnú individualizáciu strihu pre vynikajúco padnúci oblek. Je to výborná stredná cesta medzi konfekciou a oblekom na mieru so skúškou, ktorý spadá do najvyššej kategórie, zvanej “Bespoke”. Pokiaľ nemáte veľké telesné disproporcie, môže byť MTM pre vás ten správny produkt.

Obleky na mieru made to measure - TAILOR MADE