Aj pri topánkach sme ostali verní nášmu zámeru poskytovať klientom najvyššiu kvalitu a zároveň veľmi široké možnosti tak, aby sme dokázali uspokojiť každého náročného gentlemana. Preto si môžete vybrať z kolekcie anglickej značky BARKER, alebo si dať topánky ušiť na zákazku španielskymi majstrami, ktorí urobia z vašich topánok skutočný originál.

MADE TO ORDER – topánky na zákazku
Aby ste mohli využiť túto absolútne unikátnu a jedinečnú službu, máme pre vás pripravenú kompletnú skúšobnú veľkostnú radu topánok od 39 do 46, dokonca po 1/2 číslach. Takto nájdeme pre vás optimálnu veľkosť. Následne budeme spoločne konfigurovať dizajn vašich nových topánok na 3D konfigurátore podobne, ako keď si vyberáte nové auto.
Vyskúšajte si dizajnovanie topánok, kliknite na link a následne na model, ktorý chcete ďalej konfigurovať  INŠPIRÁCIE A KONFIGURÁTOR Objednávky sa realizujú výlučne v TAILOR MADE za asistencie našich skúsených kolegov. Pre lepšiu predstavu vám u nás poskytneme fyzické vzorky materiálov, aby ste sa nemuseli spoľahnúť len na zobrazenie na displeji. Bude len na vás, či to budú oxfordky, derby, monk-strap, alebo mokasíny. Vy si vyberiete typ topánky, jej farebnú a materiálovú kombináciu, druh podrážky až po farbu šnúrok, či laserom vypálený monogram na opätku. Existujú milióny možností 🙂 Pre vašu inšpiráciu zopár obrázkov ako by vaše budúce topánky mohli vyzerať:

BARKER SHOES – pravé anglické topánky
Tradícia značky BARKER Shoes sa začala už v roku 1880, keď ju založil Arthur Barker v obci Earls Barton blízko Northamptonshire. Koža najvyššej kvality spracovaná rukami obuvníckych majstrov v Anglicku sa tu dodnes mení na malé umelecké diela. Tajomstvo úspechu topánok BARKER stojí na pevných základoch tradičného ručného remesla, ktoré je rokmi dotiahnuté k dokonalosti.
Topánky BARKER  s rámovou konštrukciou (Goodyear  Welted) zaisťujú vysoký komfort nosenia, tvarovú stálosť, vodeodolnosť a možnosť niekoľkonásobnej renovácie. Rám je úzky prúžok kvalitnej kože, ktorý je prišitý spolu s vrchným materiálom a podšívkou do tzv. rebra. Touto metódou vyrobená obuv má za sebou až 170 procesov a 210 operácií, kým ju prísna výstupná kontrola pustí k zákazníkom.

Anglicke topanky barker - TAILOR MADE

BOOT BLACK – špičková profesionálna kozmetika na topánky MADE IN JAPAN
Aby boli vaše topánky vždy v top kondícii, máme pre vás krémy, vosky, čistiace a ošetrovacie prostriedky na hladkú aj brúsenú kožu, prípravky na opravu škrabancov, či dokonca na kožené podrážky. Pozrite si video, ako na to.