Obleky na mieru, šité podľa individuálnych požiadaviek klienta, sa označujú aj ako “Bespoke” obleky. Objednávke predchádza konzultácia, pri ktorej sa identifikuje štýl budúceho majiteľa a príležitosti, na ktoré sa oblek bude využívať. Zákazník má možnosť si pred objednávkou vyskúšať najbližšiu konfekčnú veľkosť, rôzne strihy, farby a materiály, aby jeho rozhodnutie, týkajúce sa jeho individuálnej objednávky na mieru, viedlo k úplnej spokojnosti s výsledným produktom. Po niekoľkých týždňoch nasleduje skúška obleku, kde sa doladia aj tie najmenšie detaily. V prípade, ak to situácia vyžaduje, pokračujeme 2. skúškou. Pár týždňov po skúške je unikátny oblek pripravený na prevzatie. Tento spôsob šitia obleku je vhodný aj pre najnáročnejších zákazníkov. Oblek v prevedení Bespoke si môžete dať ušiť už od približne 950€.

Oblek na mieru od TAILOR MADE je absolútnym originálom, ktorý bude zdobiť majiteľov monogram na vnútornej strane saka. V pánskom šatníku je vrcholom toho, čo si muž môže zadovážiť. Oblek na mieru spoznáte už z diaľky podľa toho, že jeho majiteľovi „sedí“ ako uliaty a ideálne kopíruje postavu. Pri pohľade zblízka sa k tomu pridá ešte vnímanie vysokej kvality materiálu a spracovania. Ak sa rozhodnete dať si ušiť blejzer, určite nevynechajte možnosť použitia tzv. klubových kovových gombíkov. Výsledkom bude skutočný unikát, ktorý svojím vzhľadom a kvalitou reprezentuje svojho majiteľa.

Pre náročných klientov sú na výber látky od najprestížnejších svetových výrobcov ako sú ERMENEGILDO ZEGNA, SCABAL, HOLLAND&SHERRY, CACCIOPPOLI, DRAGO, HUDDERSFIELD… Ich sortiment zahŕňa tisíce dizajnov s rôznou materiálovou skladbou, od 100% vlny, cez vlnu s ušľachtilými prímesami, až po čistý hodváb, mohér a kašmír.

Obleky na mieru bespoke - TAILOR MADE