Kravata je jedným z kľúčových doplnkov k obleku, ktorý dotvorí celkový imidž Vašej osobnosti. Preto u nás nájdete veľký výber ručne šitých hodvábnych kravát najvyššej kvality.

Ak túžite po niečom skutočne výnimočnom, môžete si dať kravatu ušiť na mieru. Vyberte si z množstva dizajnov a farieb, zvoľte šírku a dĺžku viazanky. Znalec ocení aj možnosť určiť akú konštrukciu bude jeho jedinečný kus mať – tzv. 3-fold, 7-fold, 11-fold, s podšívkou alebo bez a môže si objednať si aj ručne vyšívaný monogram.

PENROSE LONDON – túto značku nájdete na Slovensku výlučne v TAILOR MADE. Penrose založil známy veterán pánskej módy Mitchell Jacobs. Hodváb je tkaný podľa princípov najlepších Britských tradícií výroby, aby sa dosiahla najvyššia úroveň kvality. Ak ste raz mali potešenie mať uviazanú exkluzívnu kravatu PENROSE LONDON, k obyčajnej viazanke sa už nebudete chcieť vrátiť 🙂

FUMAGALLI 1891 – príprava viazanky v rodinnej manufaktúre Fumagalli je ako tvorba umeleckého diela. Každý jednotlivý kus je plný lásky k detailu a všetky tieto detaily spolu vytvárajú unikátny produkt. Viac ako 120 rokov tradície a skúseností ručnej práce sú zárukou vysokej kvality kravát Made in Italy.

Hodvabne kravaty - TAILOR MADE