Obleky na mieru, šité podľa individuálnych požiadaviek klienta, sa označujú aj ako “Bespoke” obleky. Objednávke predchádza konzultácia, pri ktorej sa identifikuje štýl budúceho majiteľa a príležitosti, na ktoré sa oblek bude využívať. Zákazník má možnosť si pred objednávkou vyskúšať najbližšiu konfekčnú veľkosť, rôzne strihy, farby a materiály, aby jeho rozhodnutie, týkajúce sa jeho individuálnej objednávky na mieru, viedlo k úplnej spokojnosti s výsledným produktom. Po niekoľkých týždňoch nasleduje skúška obleku, kde sa doladia aj tie najmenšie detaily. V prípade, ak to situácia vyžaduje, pokračujeme 2. skúškou. Pár týždňov po skúške je unikátny oblek pripravený na prevzatie. Tento spôsob šitia obleku je vhodný aj pre najnáročnejších zákazníkov.

Oblek na mieru od TAILOR MADE je absolútnym originálom, ktorý bude zdobiť majiteľov monogram na vnútornej strane saka. V pánskom šatníku je vrcholom toho, čo si muž môže zadovážiť. Oblek na mieru spoznáte už z diaľky podľa toho, že jeho majiteľovi „sedí“ ako uliaty a ideálne kopíruje postavu. Pri pohľade zblízka sa k tomu pridá ešte vnímanie vysokej kvality materiálu a spracovania. Samozrejmosťou je použitie gombíkov z pravej perlete alebo rohoviny. Ak sa rozhodnete dať si ušiť blejzer, určite nevynechajte možnosť použitia tzv. klubových kovových gombíkov. Výsledkom bude skutočný unikát, ktorý svojím vzhľadom a kvalitou reprezentuje svojho majiteľa.

Pre náročných klientov sú na výber látky od najprestížnejších svetových výrobcov ako sú ERMENEGILDO ZEGNA, SCABAL a HOLLAND&SHERRY. Ich sortiment zahŕňa tisíce dizajnov s rôznou materiálovou skladbou, od 100% vlny, cez vlnu s ušľachtilými prímesami, až po čistý hodváb, mohér a kašmír.

Obleky na mieru bespoke - TAILOR MADE