Jeseň / zima 2021-22

Vychutnajte si malú inšpiráciu a potešte sa novým štýlovým kúskom, ktorý vás prenesie cez jeseň a zimu so sebavedomým úsmevom.

Andreas
Team TAILOR MADE

Tešíme sa na vašu návštevu v TAILOR MADE na 1.p. EUROVEA v Bratislave. Ak by ste u nás nenašli to, čo hľadáte, neváhajte sa spýtať, pretože našou špecialitou je šitie na mieru a v mnohých ohľadoch sme flexibilní a schopní dodať aj farby, či veľkosti, ktoré aktuálne na predajni nemusia byť k dispozícii.

Predajňa v Eurovea

READY-TO-WEAR alebo BESPOKE?

Naše kabáty, obleky a saká sú ušité kus po kuse, alebo vo veľmi limitovaných sériách s dôrazom na kvalitu a detail, čím sa zachováva ich originalita a exkluzivita. Pre všetkých, ktorí si potrpia na absolútnu individualitu a komfort, odporúčame využiť ŠITIE NA MIERU. Stovky nových látok na aktuálnu zimnú sezónu sú pripravené!

READY-TO-WEAR alebo BESPOKE

JEANS 100% MADE IN ITALY

Okrem novej jeansovej kolekcie od najstaršej Talianskej denimovej značky Roy Roger´s si od tejto sezóny môžete vyskúšať aj gabardénové 5-pockets v atraktívnych farbách. Ako vždy nechýba vynikajúce spracovanie a skvelý strih.

JEANS 100% MADE IN ITALY

NOHAVICE READY-TO-WEAR alebo MADE-TO-MEASURE

Na chladné dni sme pripravili štýlové flanelové nohavice, ktoré môžete kombinovať napríklad s kašmírovým cardiganom alebo vlneným polom. Pohodlné a elegantné zároveň, ideálne na chladnejšie dni. Ak si nevyberiete z farieb a veľkostí, ktoré máme na predajni, radi vám nohavice ušijeme na mieru. Viac nájdete aj tu CHINOS | TAILOR MADE.

CHINOS READY-TO-WEAR alebo MADE-TO-MEASURE

HANDMADE SHOES

Okrem klasických poltopánok sme pre vás dali ušiť na zimu krásne chelsea boots. Aby boli odolnejšie, použili sme najlepšiu gumenú podrážku značky Dainite. Ak máte špeciálnu požiadavku, radi vám topánky ušijeme na objednávku.

HANDMADE SHOES

VELVET DINNER JACKET

Chystáte sa na večierok alebo ples? Zamatové sako je atraktívnou alternatívou ku klasickému smokingu. Pre formálnu príležitosť skombinujte s čiernymi nohavicami a motýlikom a ak idete večer do baru s priateľmi, funguje výborne aj s jeansami.

VELVET DINNER JACKET

HANDMADE SILK ACCESSORIES

Hodvábne doplnky skrášlia každý outfit nádychom elegancie a luxusu. Potešte sa ručne šitou viazankou, či vreckovkou do saka a pritiahnite pozornosť na seba. Tip – do klopy saka vyskúšajte pripnúť ručne vyrobený hodvábny kvietok 😉

HANDMADE SILK ACCESSORIES

Zaujal vás lookbook Jeseň / zima 2021-22? Napíšte nám.