Kolekcia jeseň/zima 2020-21

Pozývame vás prostredníctvom týchto záberov nahliadnuť do jesennej kolekcie TAILOR MADE.

„Aj keď sa dnes mnohí z nás pohybujú celoročne v klimatizovaných alebo vykurovaných priestoroch, význam obmeny garderóby podľa ročných období je neodškriepiteľný. Doprajte si na chladnejšie dni materiály, ktoré vás nenechajú trpieť zimou a zvoľte farby, ktoré sa vhodne zladia s prírodou okolo vás.“

Andreas
Team TAILOR MADE

Tešíme sa na vašu návštevu v TAILOR MADE na 1.p. EUROVEA v Bratislave. Ak by ste u nás nenašli to, čo hľadáte, neváhajte sa spýtať, pretože našou špecialitou je šitie na mieru a v mnohých ohľadoch sme flexibilní a schopní dodať aj farby, či veľkosti, ktoré aktuálne na predajni nemusia byť k dispozícii.

Predajňa v Eurovea
READY-TO-WEAR alebo BESPOKE

READY-TO-WEAR alebo BESPOKE?

Naše obleky a saká sú ušité kus po kuse, alebo vo veľmi limitovaných sériách s dôrazom na kvalitu a detail, čím sa zachováva ich originalita a exkluzivita. Pre všetkých, ktorí si potrpia na absolútnu individualitu a komfort, odporúčame využiť ŠITIE NA MIERU. Stovky nových látok na aktuálnu jesennú a zimnú sezónu sú pripravené!

JEANS 100% MADE IN ITALY

JEANS 100% MADE IN ITALY

Kvalitné a dizajnovo vyladené jeansy sú dnes bežnou súčasťou neformálneho, ale v kombinácii s vhodnou košeľou a sakom aj pracovného outfitu. Predstavujeme vám aktuálnu prémiovú líniu od najstaršej Talianskej denimovej značky Roy Roger´s, kde sa stretnete s najkvalitnejším denimom, vynikajúcim spracovaním a skvelým strihom.

HANDMADE SHOES

HANDMADE SHOES

Na nadchádzajúcu sezónu studených dní si u nás vyberiete okrem klasických celokožených poltopánok aj topánky s gumenou podrážkou, či členkové boots. Ak máte špeciálnu požiadavku, radi vám topánky ušijeme na objednávku.

SILK SILK SILK

SILK SILK SILK

Hodváb u nás nájdete na každom kroku a vo všetkých farbách a vzoroch. Kravaty, motýliky, vreckovky, šatky, šále... Všetky sú ručne šité v Taliansku, či Francúzsku a prinášajú do novej sezóny krásne vzory a farby.

CUFFLINKS

CUFFLINKS

Milujeme manžetové gombíky a preto sme aj túto sezónu pripravili veľmi široký výber. Od jednoduchých klasických dizajnov, cez obľúbené Muránske sklo, až po sofistikované gombíky zo striebra, s hodinkovými strojčekmi, či diamantami.

KNITWEAR

KNITWEAR

Na jeseň pokračujeme v rozširovaní ponuky aj v oblasti luxusných úpletov. V tomto ročnom období bude prevládať hrejivá vlna a kašmír v tom najjemnejšom prevedení, aby ste sa cítili komfortne a príjemne aj keď vonku klesnú teploty. Vyskúšajte si tenučký rolák do saka, alebo namiesto košele uprednostníte exkluzívne Polo s dlhým rukávom? Ak sa vám nechce obliecť si sako, vymeňte ho za elegantný kardigán. Možností je nekonečne veľa...

Zaujal vás jesenný lookbook? Napíšte nám.