We are ready for summer 2021

Inšpirujte sa a príďte si k nám vybrať z novej letnej kolekcie TAILOR MADE.

Máme za sebou pandemickú zimu a všetci sa už nevieme dočkať teplejších dní plných slnka a voľnosti. Zabojovali sme a podarilo sa nám pripraviť sa na novú sezónu tak, aby ste si mohli užiť leto štýlovo 😉

Andreas
Team TAILOR MADE

Tešíme sa na vašu návštevu v TAILOR MADE na 1.p. EUROVEA v Bratislave. Ak by ste u nás nenašli to, čo hľadáte, neváhajte sa spýtať, pretože našou špecialitou je šitie na mieru a v mnohých ohľadoch sme flexibilní a schopní dodať aj farby, či veľkosti, ktoré aktuálne na predajni nemusia byť k dispozícii.

Predajňa v Eurovea

READY-TO-WEAR alebo BESPOKE?

Naše obleky a saká sú ušité kus po kuse, alebo vo veľmi limitovaných sériách s dôrazom na kvalitu a detail, čím sa zachováva ich originalita a exkluzivita. Pre všetkých, ktorí si potrpia na absolútnu individualitu a komfort, odporúčame využiť ŠITIE NA MIERU. Stovky nových látok na aktuálnu letnú sezónu sú pripravené!

READY-TO-WEAR alebo BESPOKE

JEANS 100% MADE IN ITALY

Aj na jar pokračujeme aktuálnou prémiovou jeansovou líniou od najstaršej Talianskej denimovej značky Roy Roger´s. Môžete sa spoľahnúť na najkvalitnejší denim, vynikajúce spracovanie a skvelý strih.

JEANS 100% MADE IN ITALY

CHINOS READY-TO-WEAR alebo MADE-TO-MEASURE

Bavlnené chinos sú výbornou alternatívou, ak sa vám oblekové nohavice zdajú byť príliš formálne a jeansy už neposkytujú dostatočnú mieru solídnosti. Ak si nevyberiete z farieb, ktoré máme na predajni, radi vám ich ušijeme na mieru z ľahkej bavlny, či ľanu. Viac nájdete tu CHINOS | TAILOR MADE.

CHINOS READY-TO-WEAR alebo MADE-TO-MEASURE

HANDMADE SHOES

Elegantné topánky máme pre vás samozrejme po celý rok, ale špeciálne na leto sme si pripravili niečo viac voľnočasové, ako sú carshoes, mokasíny, či pohodlné sneakersy. Ak máte špeciálnu požiadavku, radi vám topánky ušijeme na objednávku.

HANDMADE SHOES

ITALIAN KNITWEAR

Rozdiel medzi bežnou látkou a luxusným úpletom poznáte na pohľad, ale najmä dotykom. Na leto sme pripravili materiály ako Sea Island Cotton, vzdušný ľan a luxusný hodváb. Ak si oblečiete tričko, či polo od talianskej značky Gran Sasso, pocítite čo to znamená Dolce Vita!

ITALIAN KNITWEAR

HANDMADE SILK ACCESSORIES

Hodvábne doplnky vnášajú farbu a život do každého outfitu a pri letnej kolekcii to platí dvojnásobne. Potešte sa ručne šitou viazankou, či vreckovkou do saka a pritiahnite pozornosť na seba 😉

HANDMADE SILK ACCESSORIES

Zaujal vás letný lookbook? Napíšte nám.